Spoločnosť Hard Rock International spája svoje sily s Major Food Group, aby priniesla hosťom vo svojich hoteloch, integrovaných rezortoch a kaviarňach nové a exkluzívne gastronomické zážitky


USA – slovenčina

USA – Français
Middle East – Arabic
USA – čeština
MEXICO – Spanish
BRAZIL – Portuguese

HOLLYWOOD, Florida, 28. februára 2024 /PRNewswire/ — Spoločnosť Hard Rock International spolupracuje s Major Food Group (MFG) na vývoji a organizovaní kulinárskych zážitkov v nehnuteľnostiach Hard Rock po celom svete vrátane integrovaných rezortov, hotelov a kaviarní. Podpora spoločnosti Hard Rock zo strany MFG sa rozšíri aj na navrhované projekty.

Prostredníctvom strategického partnerstva so spoločnosťou Hard Rock bude MFG pôsobiť ako poradca pri vytváraní nových programov pre jedlá a nápoje v existujúcich integrovaných rezortoch, ako sú Seminole Hard Rock Hotel Hollywood, Seminole Hard Rock Hotel Tampa a Hard Rock Hotel Atlantic City. Okrem toho bude MFG podporovať tvorbu konceptu reštaurácie pre rozvíjajúce sa nehnuteľnosti Hard Rock, ako sú Hard Rock Hotel Athens a Hard Rock Hotel Barcelona.

„Vždy sa snažíme poskytnúť našim hosťom nezabudnuteľné kulinárske zážitky, takže sme nemohli uvažovať o lepšom partnerovi, ktorý by v týchto nehnuteľnostiach posunul veci na novú úroveň, ako je tím spoločnosti Major Food Group,” povedal Jim Allen, predseda spoločnosti Hard Rock International. „Tešíme sa na skvelú spoluprácu a na to, že našim hosťom prinesieme vzrušujúce nové možnosti.”

Jeff Zalaznick, spolumajiteľ spoločnosti Major Food Group, dodal: „Je to skutočne jedinečná príležitosť spojiť hlboké odborné znalosti a inovácie spoločnosti MFG spolu s lídrom v oblasti stravovacích a ubytovacích služieb, aby sme hosťom spoločnosti Hard Rock poskytli fantastické zážitky spájajúce sa s jedlom a nápojmi na miestach u nás aj v zahraničí.”

Toto partnerstvo nadväzuje na pokračujúce úsilie o spoluprácu medzi dvoma svetovo uznávanými značkami v oblasti stravovacích a ubytovacích služieb po úspešnej rezidencii CARBONE v Cipresso v Seminole Hard Rock Hotel Hollywood v decembri.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2343791/Jeff_Zalaznick__Mario_Carbone__Rich_Torrisi___Miami_Beach.jpg 
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2343728/Hard_Rock_International_MFG_Logo.jpg

Originally published at https://www.prnewswire.com/news-releases/spolonos-hard-rock-international-spaja-svoje-sily-s-major-food-group-aby-priniesla-hosom-vo-svojich-hoteloch-integrovanych-rezortoch-a-kaviarach-nove-a-exkluzivne-gastronomicke-zaitky-302074536.html
Images courtesy of https://pixabay.com